II Uniwersytecki Turniej  Koszykówki

II Uniwersytecki Turniej Koszykówki

4 marca 2017 na hali sportowej przy ulicy Przesmyckiego 10 odbył się II Uniwersytecki Turniej Koszykówki. 10 drużyn stanęło do walki o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody. Rozlosowano drużyny do dwóch grup, po 5 zespołów. W grupie rywalizowano w systemie „każdy z każdym”, a po wyjściu z grupy nastąpiła  faza pucharowa. Już od samego początku zawodnicy pokazali wysoki poziom. Nikt nie odpuszczał. Rywalizacja była bardzo zacięta, a w końcówce emocje były na najwyższym poziomie. Pełna profeska!
Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczyli Przypadkowi w składzie Jan Pepliński, Paweł Maryniak i Juan Arranz Peiro. Drugie miejsce zajęła drużyna Tune Squad, a trzecie- 4US. Zwycięzcy otrzymali torby sportowe firmy Nike oraz zestaw frotek i opasek od Jordana.
W międzyczasie odbył się także konkurs trójek. Wygrał Jan Pepliński, który w rzutach za trzy nie miał sobie równych. W nagrodę otrzymał od nas piłkę do koszykówki firmy Nike.
Wszyscy uczestnicy turnieju dostali plakaty oraz bony rabatowe na zakupy w www.sklepkoszykarza.pl
Turniej wyszedł fantastyczne! Zapraszamy Was na nasz fanpage https://www.facebook.com/samorzad.uwr – tam znajdziecie wszystkie zdjęcia.
Do zobaczenia za rok!

0001 0002 (1) 0003 0004 0005 0006SAMSUNG CSC