Line-up Juwenaliów Wrocławskich 2016

1 czerwca

Juwenalia w tym roku to prezent na dzień dziecka, bo startujemy nietypowo 1 czerwca na Polach Marsowych. Gdy jednak przekonacie się jak mocny jest line−up to na pewno wybaczycie nam to opóźnienie.
Zagrają dla Was Kamil Bednarek − jedna z najbardziej wpływowych osób w polskim reggae, Bas Tajpan & Bob One, ich różnorodne rytmy na pewno wprawią w dobry nastrój.
Kozak System, czyli wybuchowa mieszanka folku, ska, reggae i rocka. Pojawi się również Halik, wschodząca nadzieja polskiego rapu.
Okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności otrzymają również laureaci Przeglądu WUDA (Wrocławski Uniwersytet Dostarcza Wrażeń), jest to kontynuacja dobrej tradycji promowania młodych artystów.
Nie zabraknie również wielu pozamuzycznych atrakcji, śledźcie nasze kanały w mediach społecznościowych, aby poznać więcej szczegółów. Wstęp oczywiście darmowy.

17:00- 17. 30 – Kapela studencka
17:35 - 18:05 - Laureaci FAMA
18:10 - 18:40 - Laureaci W.U.D.A
18.45 -19.20 – Halik
19:30 - 20:40 - BasTajpan&BobOne
21:00 - 22:20 - Kozak System
22:40 - 00:00 - Bednarek

a 2 czerwca...

Podczas drugiego dnia tegorocznych Juwenaliów bezsprzecznie będzie królował Rap. Przygotowaliśmy koncerty artystów ze ścisłej polskiej czołówki.
Zagra dla Was Tede, osobowość bez wątpienia mająca wpływ na rozwój tego gatunku muzycznego w Polsce. Nie może również zabraknąć charyzmatycznego Soboty, którego ostatni album "Sobota" okazał się bestsellerem. Naszej sceny na Polach Marsowych nie ominie również nowa fala polskiego rapu w postaci takich muzyków jak KęKęi Quebonafide, których dotychczasowe dokonania wpuściły wiele świeżego powietrza do rodzimego świata hip hopu.
Będzie również możliwość zobaczyć występ przedstawiciela Wrocławia − Sitek & JNR, pracującego nad solowym albumem, być może będzie to okazja, aby posłuchać kilku premierowych nagrań tego rapera.
Zapraszamy drugiego czerwca na Pola Marsowe, wstęp oczywiście darmowy.

17:00 - 18:10 Sitek & JNR

18:20 - 19:30 Quebonafide

19:40 - 21:00 Sobota

21:10 - 22:30 Kękę