Rekrutacja do Samorządu Studentów

wpis w: Aktualności | 0
Masz wiele pomysłów i lubisz się nimi dzielić?
 
Smutno Ci, gdy omijają Cię najważniejsze wydarzenia na Uczelni?
 
Chcesz się rozwijać i brać udział w przydatnych szkoleniach?
 
Lubisz otaczać się ciekawymi ludźmi i nie straszne Ci żadne wyzwanie?
 
To właśnie CIEBIE brakuje w naszym teamie. Wraz z nowym rokiem akademickim Samorząd Studencki poszukuje osób chętnych do dzielenia się swoimi pasjami, predyspozycjami i czasem.
Samorząd Studencki zrzesza studentów całego Uniwersytetu Wrocławskiego tylko po to, aby studiowało nam się lepiej. Zajmujemy się kreowaniem wydarzeń, konferencji, wyjazdów. Naszym zdaniem nie ma spraw, ani tematów tabu. Codziennie podejmujemy się nowych wyzwań. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele projektów między innymi: Indeks z sercem, Przyjazny dziekanat, KRajowy KRwiecień KRwiodawstwa, Juwenalia, Otrzęsiny oraz coroczny Campus Akademicki. Organizujemy konferencje między uczelniane oraz reprezentujemy studentów na Parlamencie i Senacie Studenckim.
 
Potrafisz łatwo nawiązywać kontakty? Interesuje Cię kultura? Znasz się na mediach społecznościowych i masz facebooka? Potrafisz nakręcić film lub zrobić fajne zdjęcia? Chciałbyś zorganizować debatę w interesującej Cię tematyce? Lubisz dużo mówić i nie stresuje Cię wypowiedź na forum?
 
A może uważasz, że skonstruowałbyś ten anons lepiej? To właśnie na Ciebie czekamy!!!
 
Wypełnij formularz: https://docs.google.com/forms/d/1PPsfc0UsW7UtwzMJsh7k4wkJGmdfD__g9-LloMpMhY0/viewform