Zebranie otwarte Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów

Przewodniczący Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów prof. Karol Kiczka zaprasza całą społeczność naszej uczelni na zebranie otwarte Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów.

Zebranie rozpocznie się w środę 16 marca o godz. 10.15 w Sali 3D budynku „D” Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii przy ul. Uniwersyteckiej 7-10. W trakcie spotkania odbędzie się prezentacja kandydatów na rektora Uniwersytetu Wrocławskiego.

Do wczoraj, do godz. 16.30, dokumenty potwierdzające chęć uczestnictwa w wyborach złożyły następujące osoby:

prof. Elżbieta Kościk

prof. Adam Jezierski

prof. Eugeniusz Zych

W związku z otwartym zebraniem Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów, prof. Marek Bojarski, rektor UWr, w dniu 16 marca wprowadza godziny rektorskie wolne od zajęć dydaktycznych od godz. 9.30 do 13.00.